Találatok száma: 8

1. Atlétika: a gödöllői Vancsó Noémi az országúti gyaloglás U18-as bajnoka
    2024-03-24 16:23:47
    Az egyetemi klub versenyzői közül Lesták Ármin ezüst-, míg Vancsó Enikő bronzérmet nyert a békéscsabai viadalon
  2. Atlétika mezeifutó Eb: a 73. helyen ért célba a gödöllői Lesták Ármin az U20-asok versenyében
    2023-12-10 15:25:00
    Gadanecz György tanítvány 19 riválist előzött meg a 6 kilométeres távon, és tagja volt a 12. pozícióban zárt magyar csapatnak
  3. Atlétika mezeifutó liga: gödöllői bronzérem a békéscsabai terepen
    2023-10-14 16:48:26
    Gadanecz György tanítványa, Lesták Ármin a versenysorozat 1. fordulójában ért el dobogós helyezést a 7,5 kilométeres távon
  4. Atlétika junior ob: minden színű medálból jutott a gödöllőieknek
    2023-07-16 18:27:50
    A hosszútávfutó Lesták Ármin arany-, a két rúdugró, Vajda Gábor, valamint Horváth Barna ezüst- és bronzérmet szerzett Szolnokon
  5. Atlétika: főként a dobószámokban jeleskedtek a gödöllői fiatalok, Lesták Ármin ob-ezüstérmes 10 ezer méteren
    2023-05-15 10:55:46
    Május második hétvégéjén a helyi egyetem atlétikai centrumában versenyeztek a Keleti terület legjobb újonc- és serdülőkorú tehetségei
  6. Atlétika mezeifutó liga: gödöllői bronzérem az U20-as korosztályban
    2022-11-14 14:53:11
    Gadanecz György tanítványa, Lesták Ármin a Nemesvámoson megrendezett 2. fordulóban ért el dobogós helyezést a 7 kilométeres távon
  7. Atlétika: 6 junior- és 2 ifjúsági Szuper Liga aranyéremmel büszkélkedhet Gödöllő
    2021-09-27 10:34:03
    Az U20-as korosztályban Dobránszky Laura és Soos Levente dupláztak, az U18-asoknál Sulyán Alexa és Lesták Ármin nyertek medáliákat
  8. Atlétika: három érmet nyertek a gödöllőiek az országos ifibajnokságon
    2021-08-09 10:15:44
    Sulyán Alexa duplázott, 100 és 200 méteren egyaránt második lett. Lesták Ármin 200 méter akadályon nyert bronzot